Msze Święte - niedzielne - Warszawa

Inne miasta:
Kraków Wrocław Łódź Katowice

Jeżeli chcesz zawężić poniższą listę, wpisz nazwe parafii, adres lub godzinę mszy, w poniższe pola.
Jeżeli informacje się nieaktualne lub widzisz błąd, napisz.





Liczba znalezionych parafii:
Nazwa kościoła / parafii Adres Niedzielne msze święte Współrzedne WWW
Archikatedra św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście ul. Świętojańska 8 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (dla dzieci), 18:00 (dla młodzieży), 19:00, 21:00 52.248706,21.013402 http://www.katedra.mkw.pl/
Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego ul. Kawęczyńska 53 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00, 19:30 (dla młodzieży) 52.258715,21.059911 http://www.bazylika.salezjanie.pl/
bł. Edmunda Bojanowskiego na Wolicy ul. Kokosowa 12 08:00, 10:00, 11:15 (oprócz wakacji), 12:30 (oprócz wakacji), 12:00 (w wakacje), 18:00 52.152773,21.061445 http://www.bojanowski.org/
bł. Edwarda Detkensa spośród Stu Ośmiu Męczenników na Bielanach ul. Dewajtis 3 11:00, 13:00 52.295902,20.959929 http://www.lasbielanski.pl/aktualnosci
bł. Władysława z Gielniowa ul. Przy Bażantarni 3 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 (dla młodzieży), 20:00 52.137492,21.06578 http://blwlad.website.pl
Bogurodzicy Maryi na Jelonkach Północnych ul. Powstańców Śląskich 67a 07:00, 08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00, 19:30 (dla studentów) 52.234088,20.910898 http://www.bogurodzica.com.pl/
Bożego Ciała na Kamionku - Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej ul. Grochowska 365 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 52.24677,21.052935 http://www.parafia-kamionek.pl/
Chrystusa Króla na Targówku ul. Tykocińska 27/35 07:00, 09:00, 10:15 (dla dzieci), 11:30 (dla młodzieży), 13:00, 18:30 52.268597,21.052562 http://www.chrystuskrol.pl/
Dobrego Pasterza na Reducie Wolskiej ul. Szczecińskiego 5 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (a udziałem dzieci), 13:00, 17:00 (oprócz wakacji), 19:00 (z udziałem studentów) 52.23646,20.938472 http://dobrypasterz.waw.pl/
Dobrego Pasterza w Warszawie-Miedzeszynie ul. Przewodowa 15/21 08:30, 10:30 (z udziałem dzieci), 12:00, 19:00 (oprócz wakacji), 20:00 (tylko w wakacje) 52.171328, 21.161571 http://www.dobregopasterza.org.pl/
Dzieciątka Jezus na Żoliborzu ul. Czarnieckiego 15 08:00, 09:15, 10:30, 11:45 (oprócz wakacji), 12:00 (w wakacje), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 52.265721,20.990764 http://dzieciatko-jezus.pl/
Imienia NMP w Międzylesiu ul. Bursztynowa 16 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 ( dla dzieci ), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 ( dla młodzieży ) 52.206252,21.181555 http://www.imieniamaryi.netstrefa.pl/
Kaplica Karmelitów Bosych pw. św. Józefa ul. Racławicka 31 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 52.198355,21.016191 http://www.karmelicibosi.pl/kwarszawa.php
Kaplica MB Królowej Misji ul. Racławicka 14 08:00 (uwaga: dane niesprawdzone), 10:00 (oprócz VII i VIII) 52.199559,21.019721
Kaplica Miłosierdzia Bożego, Port Lotniczy im. F. Chopina w Warszawie ul. Żwirki i Wigury 1 08:00, 10:00, 11:00 52.170714,20.973941 http://www.kapelania-okecie.pl/
Kaplica Niepokalanego Poczęcia NMP w Królikarni 08:00 (oprócz lipca), 11:00 52.18828,21.025901
Kaplica Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia na Muranowie ul. Żytnia 3/9 08:00 (uwaga na wakacyjny rozkład godzin) 52.240248,20.983401 http://www.faustyna.pl/
Kaplica ss. im. Jezus na Marymoncie ul. Smoleńskiego 08:00, 10:00, 17:00
Kaplica Św. Pawła Apostoła ojców barnabitów ul. Smoluchowskiego 1 08:00, 11:00 (w języku włoskim)
Kaplica w Muzeum Powstania Warszawskiego ul. Grzybowska 79 12:30 http://www.1944.pl/o_muzeum/ekspozycja/kaplica/
Katedra Polowa Wojska Polskiego NMP Królowej Polski ul. Długa 13/15 08:00, 10:00, 12:00, 13:00, 18:00 52.248949,21.006868 http://www.katedrapolowa.pl/
Katedra św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika Bazylika Mniejsza, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego ul. Floriańska 3 07:30, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00 http://katedra-floriana.home.pl/cms/index.php
Kościół akademicki św. Anny ul. Krakowskie Przedmieście 68 08:30, 10:00, 12:00, 15:00 (z koronką do Miłosierdzia Bożego), 19:00 (dla studentów), 21:00 (dla studentów) 52.24615,21.014099 http://www.swanna.waw.pl/
Kościół Braci Mniejszych Kapucynów Przemienienia Pańskiego ul. Miodowa 13 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:15, 18:30 52.247004,21.009893 http://www.kapucyni.warszawa.pl/
Kościół Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich Matki Bożej Jerozolimskiej na Powiślu ul. Łazienkowska 14 11:00 http://jerusalem.cef.fr/pl/
Kościół ojców dominikanów św. Jacka ul. Freta 10 08:00, 09:00, 10:30 (dla rodzin), 12:00 (konwektualna), 16:00, 18:00, 19:30, 21:30 52.251208,21.00911 http://www.freta.dominikanie.pl/
Kościół ojców franciszkanów św. Franciszka Serafickiego ul. Zakroczymska 1 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00, 19:00 52.253507,21.006407 http://www.warszawa.franciszkanie.pl/
Kościół ojców jezuitów Matki Bożej Łaskawej ul. Świętojańska 10 08:30, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 16:00, 17:30, 20:00 52.248883,21.013037 http://www.laskawa.pl/kosciol
Kościół ojców paulinów Świętego Ducha ul. Długa 3 07:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:30 52.250702,21.009175 http://www.warszawa.paulini.pl/
Kościół ojców redemptorystów św. Benona ul. Piesza 1 12:00 52.253573,21.009507 http://www.swbenon.redemptorysci.eu
Kościół rektorski UKSW św. Józefa Oblubieńca NMP ul. Wóycickiego 1/3 11:30, 13:00, 18:00 52.312106,20.919074 http://www.da.uksw.edu.pl/kampus-mlociny/
Kościół rektorski w "Res sacra Miser" Niepokalanego Poczęcia NMP ul. Krakowskie Przedmieście 62 09:00 (oprócz wakacji akademickich !!), 15:00 (oprócz wakacji akademickich w języku litewskim; w II niedz. m-ca), 18:00 (oprócz wakacji akademickich dla Ormian; w III niedz. m-ca) 52.245362,21.01441
Kościół seminaryjny Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca Bogarodzicy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:30 52.243385,21.015462 http://www.wmsd.waw.pl/kosciol-seminaryjny
Kościół sióstr benedyktynek-sakramentek św. Kazimierza Królewicza Rynek Nowego Miasta 2 09:00, 17:00 52.253152,21.008735 http://www.sakramentki.opoka.org.pl/
Kościół sióstr franciszkanek służebnic Krzyża św. Marcina ul. Piwna 9/11 08:00, 09:30, 11:00, 17:30 52.248219,21.012511
Kościół sióstr wizytek św. Józefa Oblubieńca NMP ul. Krakowskie Przedmieście 34 07:30, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 17:00 52.241118,21.01705 http://www.wizytki.waw.pl/
Kościół środowisk twórczych św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja Apostoła pl. Teatralny 18 10:30, 13:00, 17:00 52.244107,21.008332 http://www.dst.waw.pl/
Matki Bożej Anielskiej na Wierzbnie ul. Modzelewskiego 98a 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:00, 18:30, 20:00 (VII-IX) 52.189977,21.014131 http://www.franciszkanie-mokotow.pl/
Matki Bożej Anielskiej w Radości ul. Wilgi 14 07:00, 08:00 (oprócz wakacji), 09:00 (w wakacjie), 09:30 (oprócz wakacji), 10:30 (w wakacjie), 11:00 (oprócz wakacji), 12:00 (w wakacje), 12:30 (oprócz wakacji), 18:00 http://www.radosc.parafia.info.pl/
Matki Bożej Częstochowskiej na Powiślu ul. Zagórna 5 07:00, 09:00, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 12:00 (tylko w wakacje), 13:00 (oprócz wakacji), 17:00 52.226281,21.041039 http://www.matka-boza-czestochowska.mkw.pl/
Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie ul. Szafirowa 58 08:00, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 12:00 (tylko w wakacje), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 http://www.parafiamiedzeszyn.pl/
Matki Bożej Fatimskiej w Ursusie na Niedźwiadku ul. Zagłoby 37 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 52.192226,20.861953 http://www.smbfat.pl/index.php
Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie ul. Ks. B. Markiewicza 1 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00 52.255188,20.921016 http://www.parafia-bemowo.waw.pl/
Matki Bożej Królowej Pokoju na Młocinach ul. Dzierżoniowska 7 09:00, 10:30, 12:00, 18:00, 19:30 52.307901,20.923698 http://www.krolowa-pokoju.mkw.pl/
Matki Bożej Królowej Polski na Marymoncie ul. Gdańska 6a 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00 (tylko: VII - IX) 52.274421,20.974531 http://www.marymont.marianie.pl/
Matki Bożej Królowej Polski w Aninie ul. Rzeźbiarska 46 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz VII i VIII), 18:00 http://www.anin.parafia.info.pl/
Matki Bożej Królowej Polskich Męczenników na Grochowie Al. Stanów Zjednoczonych 55 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 19:30 http://www.meczennicy.waw.pl/
Matki Bożej Loretańskiej na Pradze ul. Ratuszowa 5a 07:00 (rozkład wakacyjny nie sprawdzono), 08:30, 10:00, 11:00, 12:30, 18:00 http://www.mbloretanska.republika.pl/
Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie ul. Nobla 16 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 ,18:30 52.233837,21.058873 http://www.parafiambnp-nobla.pl/
Matki Bożej Ostrobramskiej na Boernerowie ul. Gen. Kaliskiego 49 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 52.262451,20.89782 http://www.boernerowo.pl/
Matki Bożej Różańcowej na Bródnie ul. Wysockiego 8 07:00 (dane niesprawdzone!), 09:00, 10:30, 12:00, 13:30 (oprócz wakacji), 19:00 (oprócz wakacji), 20:00 (w wakacje) http://www.rozancowa.waw.pl/
Matki Bożej Saletyńskiej w Starych Włochach ul. Popularna 46 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 (oprócz wakacji), 19:30 52.203418,20.924792 http://warszawa.saletyni.pl/
Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych na Chomiczówce ul. J. Conrada 7 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 52.271145,20.927893 http://www.wspomozycielka.waw.pl/
Matki Bożej z Lourdes na PradzeDiecezjalne Sanktuarium Chorych ul. Wileńska 69 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 15:00 (oprócz VII i VIII), 18:30 http://www.praga.marianie.pl/
Matki Bożej Zwycięskiej w Rembertowie ul. Grzybowa 1 07:30, 09:00, 11:15, 13:00, 18:00 52.252449,21.169096 http://rembertow.republika.pl/parafia/p2/p2.htm
Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny na Muranowie ul. Żytnia 1 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:00 (oprócz wakacji), 18:00 52.240757,20.985625 http://www.milosierdzie-faustyna.pl/
Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie ul. Ateńska 12 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, 20:00 (tylko w wakacje) http://www.milosierdzie.waw.pl/
Najczystszego Serca Maryi na Grochowie ul. Chłopickiego 2 07:00, 08:30, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00 52.244226,21.104146 http://www.parafia-szembeka.waw.pl/
Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Niedźwiadku ul. Wojciechowskiego 32 08:00, 10:00, 12:00, 18:00 52.19558,20.874581 http://www.bozecialo.waw.pl/
Najświętszego Serca Pana Jezusa w Falenicy ul. Narcyzowa 18 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 http://www.parafia.falenica.pl/
Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej ul. Borkowska 1-Wesoła 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 http://www.parafiastaramilosna.pl/
Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ursusie ul. Piastowska 6a 08:00, 10:00, 12:00, 18:00 52.188727,20.873069 http://www.nspj.pl/
Najświętszego Zbawiciela w Śródmieściu ul. Marszałkowska 37 07:00, 08:30, 10:00, 10:30 (kościół dolny oprócz wakacji), 11:30, 13:00, 18:30, 20:30 52.219209,21.017833 http://parafiazbawiciela.org/
Narodzenia NMP na Lesznie al. Solidarności 80 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 18:00 52.242767,20.995216
Narodzenia NMP w Płudach ul. Klasyków 21/23 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 http://www.parafiannmp.pl/
Narodzenia Pańskiego na Witolinie (Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej) ul. Ostrobramska 72 07:00, 09:00, 10:00, 11:00 (dla dzieci), 12:00, 18:00 52.235358,21.11252 http://www.ostrobramska.neostrada.pl/
Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście ul. Przyrynek 2 08:30, 09:30, 11:00, 12:00, 18:30 52.254308,21.008885 http://przyrynek.waw.pl/
Nawrócenia św. Pawła Apostoła na Grochowie ul. Kobielska 10 07:00, 08:30, 09:30 (oprócz VII i VIII dolny kościół), 10:00, 11:00 (oprócz VII i VIII dolny kościół), 11:30, 12:30 (oprócz VII i VIII dolny kościół), 13:00, 18:00, 19:00, 19:30 (oprócz wakacji dolny kościół) http://www.diecezja.waw.pl/nawrpawel/index.php
Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie ul. Przy Agorze 9 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 18:00 (młodzieżowa), 52.291801,20.940156 http://www.parafia-wrzeciono.pl/
NMP Królowej Świata na Ochocie ul. Opaczewska 20 07:00, 08:00, 09:15, 10:30, 11:15 (dolny kościół; oprócz wakacji), 12:00, 13:15 (oprócz wakacji), 18:30, 20:00 52.210769,20.970513 http://nmp.waw.pl/
NMP Królowej Wyznawców na SiekierkachSanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży ul. Gwintowa 3 08:00, 09:30, 11:00, 13:00, 18:00 52.207745,21.083322 http://www.sanktuarium-pijarzy.pl/
NMP Matki Kościoła na Ksawerowie ul. Domaniewska 20 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00, 21:00 52.18384,21.018487 http://www.domaniewska.pl/
NMP Matki Miłosierdzia na Stegnach ul. Św. Bonifacego 9 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 19:30 52.178814,21.047745 http://www.stegny.marianie.pl/
NMP Matki Pięknej Miłości w Tarchominie ul. Myśliborska 100 07:00, 09:00, 10:15, 11:30, 13:00, 18:00 http://www.pieknamilosc.waw.pl/
NMP Matki Zbawiciela na Wyględowie ul. Olimpijska 82/84 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 13:00, 18:30, 20:00 (oprócz wakacji) 52.194442,20.992738 http://www.warszawa.sds.pl/
Ofiarowania Pańskiego na Wyżynach ul. Stryjeńskich 21 07:00, 08:00 (oprócz VII i VIII), 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00 52.137551,21.048313 http://www.ofiarowaniepanskie.pl/
Opatrzności Bożej na Rakowcu ul. Dickensa 5 07:00, 08:00, 09:15, 10:30, 12:00, 13:15 (oprócz wakacji), 18:00 (19:00 w wakacje) 52.204489,20.974121 http://www.opatrznoscboza.waw.pl/
Opatrzności Bożej w Wesołej ul. Ks. P. Skargi 2-Wesoła 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 http://www.parafiawesola.pl/
Opatrzności Bożej w Wilanowie ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 1 08:00 (oprócz wakacji), 09:00, 10:30, 12:00, 19:00, 20:30 52.158625,21.071445 http://www.parafia.centrumopatrznosci.pl
Podwyższenia Krzyża Świętego na Jelonkach ul. Brygadzistów 31 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00, 19:15 (oprócz wakacji) 52.225217,20.910984 http://www.parafia-jelonki.strefa.pl/
Posłania Uczniów Pańskich na Kępie Zawadowskiej ul. Bruzdowa 11 09:00, 11:00 (z udziałem dzieci) http://www.poslanieuczniow.waw.pl/
Sanktuarium św. Andrzeja Boboli na Mokotowie ul. Rakowiecka 61 07:00, 08:30, 09:30 (w ciągu roku akad. w kaplicy akademickiej), 10:00, 10:45 (oprócz wakacji; dla przedszkolaków w kaplicy akad.), 10:45 (oprócz wakacji; w dolnym kościele w języku francuskim), 11:30, 13:00, 17:00, 19:30, 21:00 52.205976,21.000838 http://www.rakowiecka.jezuici.pl/bobola/index.php
św. Aleksandra na Trakcie Królewskim ul. Książęca 21 07:00, 08:30, 10:00, 10:00 ( oprócz VII i VIII; dla niesłyszących; kościół dolny), 11:00 ( oprócz VII i VIII; z udziałem dzieci; kościół dolny), 11:30, 12:00 ( oprócz VII i VIII; z udziałem dzieci; kościół dolny), 13:00, 16:00, 19:00 52.229041,21.022317 http://www.swaleksander.pl/
św. Alojzego Orione w ŚródmieściuKościół p.w. Dzieciątka Jezus ul. Lindleya 12 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 52.225085,20.997062 http://www.parorione.rel.pl/
św. Andrzeja Apostoła na Mirowie ul. Chłodna 9 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 52.238181,20.992545
św. Anny w Wilanowie ul. Kolegiacka 1 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00 52.166154,21.087366 http://www.parafiawilanow.pl/
Św. Antoniego Marii Zaccarii na Stegnach ul. Sobieskiego 15 07:00, 09:00, 11:00, 12:30, 17:00, 19:00 http://parafiabarnabici.pl
św. Antoniego Marii Zaccarii na Stegnach ul. Sobieskiego 15 08:00, 10:00, 12:00, 17:00 (oprócz VII i VIII), 19:00, 21:00 (VI - IX) 52.174616,21.062154 http://parafiabarnabici.pl/
św. Antoniego z Padwy w Śródmieściu ul. Senatorska 31 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 52.242938,21.006192 http://www.swietyantoni.com.pl/
św. Apostołów Jana i Pawła na Orliku ul. Cyrklowa 07:30, 09:00, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30 http://www.janaipawla.pl/
św. Apostołów Piotra i Pawła w Pyrach ul. Szumiąca 5 07:30, 09:00, 11:00, 12:15, 18:00 52.125341,21.017275 http://www.piotr-i-pawel.mkw.pl/
św. Augustyna na Muranowie ul. Nowolipki 18 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:30, 19:45 (dla młodzieży) 52.244337,20.988919 http://www.swaugustyn.pl/
św. Barbary w Śródmieściu na Koszykach ul. Nowogrodzka 51 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00 52.226426,21.007179 http://swbarbara.waw.pl/
św. Barnaby Apostoła na Zaciszu ul. Łodygowa 24 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 (oprócz VII i VIII), 19:30 (VII i VIII) http://www.swbarnaba.waw.pl/
św. Benedykta Patrona Europy w Wawrze - Sadulu ul. Lucerny 95 07:00, 09:00, 10:30 (oprócz wakacji), 11:00 (tylko w wakacje), 12:00 (oprócz wakacji), 19:00 http://swbenedykt.pl/
św. Bonifacego na Czerniakowie ul. Czerniakowska 2/4 07:00 (stary kościół), 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 (oprócz VII i VIII), 19:00 (VII i VIII) 52.194113,21.056027 http://www.bernardyni.net/
św. Brata Alberta w Wesołej-Zielonej ul. Szeroka 2-Wesoła 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 http://parafiazielona.waw.pl/
św. Dominika na Służewie ul. Dominikańska 2 07:00, 08:30, 09:30, 11:00, 12:30, 14:00, 17:00, 18:30, 20:15 52.175445,21.036469 http://www.sluzew.dominikanie.pl/
św. Elżbiety w PowsinieSanktuarium Matki Bożej Tęskniącej ul. Przyczółkowa 29 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 52.124623,21.102601 http://www.parafia-powsin.pl/
św. Faustyny na Bródnie ul. Żuromińska 2 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:15, 18:30 (oprócz wakacji), 19:00 (tylko w wakacje) 52.286217,21.042595 http://www.swfaustyna.waw.pl/
św. Feliksa z Kantalicjo na Marysinie Wawerskim ul. Kościuszkowców 85 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 13:00, 18:30 http://www.parafiaswfeliksa.pl/
św. Franciszka z Asyżu na Okęciu ul. Hynka 4a 07:00, 08:30, 10:00, 11:00 (oprócz wakacji), 11:30, 13:00, 16:00 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00 (w wakacje) 52.190141,20.961077 http://www.franciszek-okecie.pl/
św. Franciszka z Asyżu w Tarchominie ul. Strumykowa 25 08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00 52.331338,20.946459 http://swfranciszek.waw.pl/
św. Grzegorza Wielkiego na Szczęśliwicach ul. Włodarzewska 54 07:00, 08:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 18:00 52.202333,20.956303 http://swgrzegorz.warszawa.pl/
św. Hieronima w Starej Miłosnej ul. Rumiankowa 2/4-Wesoła 08:00, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 (oprócz VII i VIII), 19:00 (VII i VIII) http://www.swhieronim.waw.pl/
św. Ignacego Loyoli na Placówce ul. Wóycickiego 14a 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 52.296611,20.89915 http://www.ignacyloyola.pl/index.php
św. Jadwigi na Pelcowiźnie ul. Modlińska 4 08:00, 10:00, 12:00, 18:00 52.291072,21.003067 http://www.parafia-sw-jadwiga.pl/
św. Jakuba Apostoła na Ochocie ul. Grójecka 38 07:00, 08:00, 09:00, 10:15, 11:30, 13:00, 17:00 (oprócz VII i VIII), 19:00 52.219459,20.983152 http://parafiajakuba.pl/
św. Jakuba Apostoła w Tarchominie ul. Mehoffera 4 08:00, 09:15, 10:00 (oprócz wakacji; w kaplicy), 11:00, 12:00 (oprócz wakacji; w kaplicy), 12:30, 18:00, 20:00 (od Wielkanocy do 1 X) http://www.sw-jakub.wpraga.opoka.org.pl/
św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Gołąbkach ul. Bolesława Śmiałego 13 07:30, 09:00, 10:30, 12:00 (oprócz wakacji), 18:00 52.202965,20.863981 http://www.parafia-golabki.pl/
św. Jana Bożego na Nowym Mieście ul. Bonifraterska 12 07:00, 07:30 (w szpitalu), 08:30, 10:00, 11:30, 13:00 (oprócz VII i VIII), 18:00 52.253474,21.000506
św. Jana Kantego w Sadach Żoliborskich ul. Krasińskiego 31 07:00, 08:00, 09:00 (oprócz wakacji), 10:00, 11:00 (dla dzieci), 12:00, 13:00, 14:00 (oprócz wakacji), 18:30 52.265804,20.976073 http://www.jankanty.warszawa.pl/
św. Jozafata na Powązkach ul. Powązkowska 90 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:00 52.262071,20.951368
św. Józefa Oblubieńca NMP na Kole ul. Deotymy 41 06:30, 08:00, 09:00, 10:15, 11:30, 13:00, 19:00 52.244436,20.947334 http://www.swjozef.pl/
św. Józefa Oblubieńca NMP w Ursusie ul. Gen. K. Sosnkowskiego 34 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:00 (od połowy września do połowy czerwca), 18:00 52.193831,20.88589 http://swjozefa.pl/
św. Karola Boromeusza na Powązkach ul. Powązkowska 14 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:30, 20:00 (1 maja - 1 listopada) 52.253192,20.977739
św. Katarzyny na Służewie ul. Fosa 17 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 52.172129,21.04473
św. Kazimierza na Sielcach ul. Chełmska 21a 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 11:00 (dla dzieci w auli; oprócz wakacji), 12:30, 14:00 (oprócz wakacji), 19:00 52.201745,21.039859 http://www.parafiakazimierz.waw.pl/
św. Klemensa na Woli ul. Karolkowa 49 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 14:00 (w rycie trydenckim), 18:30, 20:00 (VII i VIII) 52.234325,20.976484 http://www.swiety-klemens.pl/
św. Krzysztofa na Piaskach ul. Niedzielskiego 4 09:00, 11:00, 12:15, 17:00 52.267232,20.942731 http://www.sw-krzysztof.waw.pl/
św. Łucji Dziewicy i Męczennicy w Rembertowie Starym ul. Paderewskiego 42 08:00, 09:30, 11:00, 17:00 http://www.parafia.waw.pl/
św. Łukasza Ewangelisty na Górcach ul. Górczewska 176 07:00 (oprócz wakacji), 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (oprócz wakacji), 18:00, 20:00 52.239949,20.917497 http://www.swlukasz.waw.pl/
św. Łukasza Ewangelisty na Kępie Tarchomińskiej ul. Sprawna 08:30, 10:00, 11:15, 12:30, 17:00, 19:00 52.341205,20.934593 http://www.swlukasz.pl/
św. Maksymiliana Kolbego na Służewcu ul. Rzymowskiego 35 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:30 (oprócz wakacji), 19:00 52.170385,21.006482 http://www.parafia-maksymilian.waw.pl/
św. Marii Magdaleny na Ugorach ul. Echa Leśne 2 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00, 19:30 52.301869,21.049102 http://www.parafiamariimagdaleny.pl/
św. Marii Magdaleny na Wawrzyszewie ul. Wólczyńska 64 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 52.280873,20.927871 http://swmariamagdalena.pl/
św. Marka Ewangelisty na Targówku ul. Zamiejska 6 07:00, 08:30, 10:00 (dla młodzieży), 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00 (studenci i młodzież pracująca) 52.273526,21.063209 http://www.swmarek.waw.pl/
św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty na Białołęce ul. Ostródzka 172 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:00 (IX-IV), 19:30 (V-VIII), 18:00 http://www.pasjonisci.org.pl/
św. Michała Archanioła na Białołęce ul. Głębocka 119 07:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00 52.320771,21.065999 http://www.archaniol.waw.pl/
św. Michała Archanioła na Mokotowie ul. Puławska 95 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 13:00, 18:00, 21:00 (V - VIII) 52.199144,21.024892 http://www.parafiamichal.waw.pl/
św. Ojca Pio na Gocławiu ul. Gen. E. Fieldorfa 1 07:30, 09:00, 10:30 (dla dzieci), 12:00, 15:00, 16:00, 18:00, 20:30 52.220946,21.087793 http://www.opio.waw.pl/
św. Ojca Pio na Moczydle ul. Rybałtów 25 07:30, 09:00, 10:30, 11:45, 13:00, 15:00 (oprócz wakacji cicha msza dla rodziców z małymi dziećmi), 18:30, 20:00 52.130142,21.055437 http://www.opio.pl/
św. Patryka na Wildze ul. Rechniewskiego 14 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 16:30 (oprócz wakacji), 18:00 (19:00 od maja do września) 52.227066,21.105825 http://www.patryk.waw.pl/
św. Rafała i Alberta na Rudzie ul. Gwiaździsta 17 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:30 (oprócz wakacji), 18:00, 20:30 52.281556,20.980786 http://www.gwiazdzista17.pl/
św. Stanisława Biskupa i Męczennika na Woli ul. J. Bema 73/75 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 18:00 52.227589,20.958459 http://www.stanislaw-bm.pl/
św. Stanisława Kostki na Żoliborzu ul. Hozjusza 2 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 21:00, 14:30 (tylko: druga niedziela miesiąca Msza św. połączona z modlitwą o uzdrowienie i oprócz wakacji) 52.267455,20.98393 http://www.popieluszko.net.pl/
św. Stefana Króla na Sielcach ul. Czerniakowska 137 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 17:00 (oprócz wakacji), 19:00 52.210427,21.047165 http://www.swstefan.pl/
św. Szczepana na Mokotowie ul. Narbutta 21 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 17:00 (oprócz wakacji), 18:30, 20:00 52.206101,21.017565 http://www.szczepan.jezuici.pl/
św. Szczepana Pierwszego Męczennika ul. Głębocka 74 08:00, 09:30, 11:00, 19:00 52.313854,21.067148 http://swietyszczepan.pl/
św. Tadeusza Apostoła na Sadybie ul. Goraszewska 16 07:30, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00 52.18823,21.067341 http://parafia-sadyba.pl/
św. Teresy od Dzieciątka Jezus na Tamce ul. Tamka 4a 07:00, 08:30, 10:00, 11:30 (oprócz wakacji), 12:00 (tylko w wakacje), 13:00 (oprócz wakacji), 18:00 52.23916,21.029441 http://parafianatamce.waw.pl/
św. Teresy od Dzieciątka Jezus we Włochach ul. Rybnicka 27 07:30, 09:30, 11:00, 12:30, 18:00 52.207285,20.904611 http://www.swietateresa.pl/
św. Tomasza Apostoła na Imielinie ul. Dereniowa 12 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 13:15, 17:00 (oprócz wakacji), 19:00, 20:30 52.147757,21.043464 http://tomaszap.waw.pl/
Św. Wacława na Gocławiu ul. Korkowa 27 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 52.235389,21.134068 http://www.waclaw.org.pl/
św. Wacława na Gocławiu ul. Korkowa 27 07:00, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 http://www.waclaw.org.pl/
św. Wawrzyńca na Reducie Wolskiej ul. Wolska 140a 09:00, 11:00, 12:15 (oprócz wakacji), 17:30 52.226991,20.944233
św. Wincentego a Paulo na BródnieKościół drewniany ul. Św. Wincentego 81 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 http://www.parafiawincentegoapaulo.pl/
św. Wincentego a Paulo na Bródniekościół murowany ul. Św. Wincentego 81 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 http://www.parafiawincentegoapaulo.pl/
św. Wincentego Pallottiego na Pradze ul. Skaryszewska 12 07:00, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00, 20:00 http://www.skaryszewska.pl/
św. Włodzimierza na Bródnie ul. Kondratowicza 2 07:00, 08:45, 10:00, 11:15, 12:30, 18:00 http://www.wlodzimierz.waw.pl/
św. Wojciecha na Woli ul. Wolska 76 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 19:00 52.233352,20.96097 http://www.swiety-wojciech.pl/
św. Zofii Barat w Grabowie ul. Taneczna 65 08:00, 09:30, 11:00, 12:30 (oprócz wakacji), 17:00 52.148534,21.015054 http://www.swzofia.warszawa.opoka.org.pl/
św. Zygmunta na Bielanach pl. Konfederacji 55 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 14:00 (oprócz wakacji), 15:00 (III niedz. m-ca; msza św. z modlitwą o uzdrowienie oprócz wakacji), 17:30 (oprócz wakacji), 19:00 (IX-IV), 20:00 (V-VIII) 52.279311,20.946583 http://www.sw-zygmunt.pl/
Świętego Krzyża na Trakcie Królewskim ul. Krakowskie Przedmieście 3 06:00, 07:00, 08:00, 09:00 (radiowa), 10:30, 11:45, 13:00, 16:00, 19:00 52.238714,21.017114 http://www.swkrzyz.pl/
Świętej Rodziny na Zaciszu ul. Rozwadowska 9/11 07:00, 09:00, 10:00 (oprócz wakacji), 11:00 (dla dzieci), 12:30, 18:00, 19:30 (oprócz wakacji, dla młodzieży) 52.28778,21.068256 http://www.parafiaswrodziny.pl/
Świętej Rodziny w Ursusie na Osiedlu Chrobrego ul. Zapustna 43 07:30, 09:00, 10:30, 12:00, 18:00, 19:30 52.198132,20.901983 http://www.swrodzina.waw.pl/
Świętej Trójcy na Solcu ul. Solec 61 07:30, 09:00, 10:30, 10:30 (w kaplicy dla dzieci; oprócz VII i VIII), 12:00, 12:00 (w kaplicy w języku hiszpańskim; oprócz VII i VIII), 18:00, 21:00 52.231558,21.039623 http://www.trinitas.pl/
Wieczerzy Pańskiej w Aleksandrowie ul. Ks. S. Szulczyka 14/16 09:00, 10:30, 12:00, 18:00 http://www.parafiaaleksandrow.pl/index.php
Wniebowstąpienia Pańskiego na Stokłosach al. Komisji Edukacji Narodowej 101 06:30, 08:00, 09:30, 11:00 (dla dzieci), 12:30, 14:00 (nie ma w wakacje), 18:00, 19:30 52.157822,21.030364 http://www.pwp.mkw.pl
Wniebowzięcia NMP w Zerzniu ul. Trakt Lubelski 157 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00 www.parafiazerzen.waw.pl
Wszystkich Świętych w Śródmieściu na Grzybowie pl. Grzybowski 3/5 06:30, 08:00, 09:30, 11:00, 12:30, 18:30 52.23535,21.003445 http://www.wszyscyswieci.pl/
Zesłania Ducha Świętego na Piaskach ul. Broniewskiego 44 07:00, 08:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 20:00 52.268906,20.956914 http://www.zeslaniaducha.mkw.pl/
Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku ul. Księcia Ziemowita 39 09:00, 11:00, 16:30 52.266454,21.069036 http://www.parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl/
Zwiastowania Pańskiego na Rakowcu Południowym ul. Gorlicka 5/7 07:00, 08:30, 10:00, 10:00 (oprócz wakacji w dolnym kościele dla dzieci), 11:30, 11:30 (oprócz wakacji dla młodzieży), 13:00, 18:30, 20:00 52.19536,20.976688